Strona główna | O nas | Nagrody

Nagrody w Polsce

Jesteśmy dumni z naszych pracowników – ich doświadczenia, energii i niezwykle otwartego nastawienia do klientów, które wynika z chęci spełnienia, a nawet przewyższenia oczekiwań naszych partnerów.

To między innymi dzięki temu otrzymujemy nagrody i wyróżnienia za wysokiej klasy usługi projektowe, tworzone prze nas strategie biznesowe, wiedzę techniczną i osiągnięcia naszych zespołów.

Nagrody, które PM Group otrzymuje od instytucji i organizacji branżowych w Polsce, potwierdzają nasz profesjonalizm i są dowodem na to, że nasze obietnice – dostarczenia najwyższej jakości usług Klientom – są spełniane.

Nasze osiągnięcia to między innymi:


BEZPIECZNA BUDOWA:
PM Group otrzymał nagrodę za utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa na budowie w edycji konkursu w roku 2008 – za udział w projekcie rozbudowy zakładu produkcyjnego Cadbury na Bielanach Wrocławskich oraz specjalne wyróżnienie w edycji 2011 – za udział w projekcie PGW w Komornikach pod Wrocławiem.

Konkurs BEZPIECZNA BUDOWA jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy i jej regionalne oddziały. Jego celem jest promowanie bezpieczeństwa pracy na placach budów i nagradzanie firm, które w sposób szczególny dbają o przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa przez wszystkie osoby pracujące na budowie.

BUDOWA ROKU: Fabryka firmy Unilever w Katowicach została uhonorowana tytułem “Budowa Roku” w kategorii ”Przemysł” w 2006 roku. PM Group był odpowiedzialny za usługi projektowe i wybór wykonawcy w ramach współpracy z Unilver przy tym projekcie. 

BOOK OF LISTS: Coroczny ranking Warsaw Business Journal.  W 2012 roku, PM Group zajął 2 pozycję wśród firm projektowych i 3 w kategorii firm zarządzających realizacją inwestycji w Polsce.

Nagroda BPCC 2008 w kategorii “BUSINESS DEVELOPMENT”: w 2008 roku PM Group został doceniony przez Brytyjsko – Polską Izbę Handlową za efektywne wdrażanie strategii rozwoju biznesu w polskim oddziale naszej firmy. W ciągu ponad dziesięcioletniej działalności w Polsce, PM Group stał się jedną z najlepiej rozpoznawanych firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji.

GAZELE BIZNESU: PM Group wielokrotnie znajdował się wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w rankingu organizowanym przez dziennik “Puls Biznesu ”.