Prawdziwa wartość dla Klienta

Założona w 1973 roku w Irlandii, firma PM Group jest obecna w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej od 1997 roku.  Na świecie jesteśmy jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji.

Nasz polski oddział jest częścią globalnej organizacji, zatrudniającej 2,200 osób w międzynarodowej sieci biur na całym świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 200u osobowy zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy z naszych wielobranżowych biur projektowych we Wrocławiu i w Warszawie obsługują inwestycje w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Nasze sukcesy we współpracy z klientami zawdzięczamy zaangażowaniu całego zespołu w podtrzymywanie wieloletnich i partnerskich relacji, jak również temu, że oferujemy naszym partnerom kompleksowe usługi na każdym etapie projektu inwestycyjnego.

Rozumiemy Państwa cele

Każdy projekt traktujemy indywidualnie i staramy się wnieść nasze wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie, wiedzę, którą zdobywamy przy realizacji projektów dla międzynarodowych klientów i wypracowane przez lata systemy pracy, które dodatkowo łączymy z doskonałą znajomością polskiego rynku budowlanego i lokalnych przepisów. Dzięki temu nasz zespół projektantów rozumie cele i oczekiwania klientów oraz wyzwania, które mogą się pojawić przy realizacji ich projektów. Doświadczenie naszych inżynierów pozwala im na dobre zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta oraz zaproponowanie innowacyjnych rozwiązań przy często zmieniających się wymaganiach naszych klientów.

Nasi pracownicy są naszą największą wartością dodaną

Jakość i doświadczanie naszych pracowników stanowią największą wartość firmy i są tym, co odróżnia nas od firm konkurencyjnych oraz tym, co najbardziej cenią nasi klienci. Dzięki naszej elastyczności i aktywnemu podejściu do prowadzonych projektów, możemy zaoferować naszym partnerom rozwiązania, które pozwolą na obniżenie kosztów inwestycji oraz właściwe planowanie harmonogramu danego przedsięwzięcia. To również dlatego 50% naszych zleceń pochodzi od naszych stałych klientów, z którymi współpracowaliśmy przy ich poprzednich projektach.

Kompleksowa oferta wielobranżowych usług projektowych

W uzupełnieniu do wielobranżowych usług projektowych, zarządzania realizacją inwestycji i doradztwa technicznego naszym klientom oferujemy również wysokiej klasy usługi architektoniczne w wielu sektorach.