Strona główna | O nas | Nagrody

Nagrody w Polsce

Jesteśmy dumni z naszych pracowników – ich doświadczenia, energii i niezwykle otwartego nastawienia do klientów, które wynika z chęci spełnienia, a nawet przewyższenia oczekiwań naszych partnerów.

To między innymi dzięki temu otrzymujemy nagrody i wyróżnienia za wysokiej klasy usługi projektowe, tworzone prze nas strategie biznesowe, wiedzę techniczną i osiągnięcia naszych zespołów.

Nagrody, które PM Group otrzymuje od instytucji i organizacji branżowych w Polsce, potwierdzają nasz profesjonalizm i są dowodem na to, że nasze obietnice – dostarczenia najwyższej jakości usług Klientom – są spełniane.

Nasze osiągnięcia to między innymi:

 
BEZPIECZNA BUDOWA: PM Group otrzymał nagrodę za utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa na budowie w edycji konkursu w roku 2016 – pełniąc rolę Inżyniera Kontraktu i Projektanta przy realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Zakładu Produkcyjnego Podzespołów Metalowych wraz z częścią biurowo-socjalną i obiektami pomocniczymi w Ropczycach przy ul. Przemysłowej 5” dla Spółki Aero Gearbox International Poland.
PM Group otrzymał również specjalne wyróżnienie w edycji 2016 – za udział w projekcie budowy nowego Centrum Rozwojowego R&D Mondelez w Bielanach Wrocławskich.
 
Konkurs BUDUJ BEZPIECZNIE jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy i jej regionalne oddziały. Jego celem jest promowanie bezpieczeństwa pracy na placach budów i nagradzanie firm, które w sposób szczególny dbają o przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa przez wszystkie osoby pracujące na budowie.
 
BOOK OF LISTS: Coroczny ranking Warsaw Business Journal. W 2016 roku PM Group zajął 1 miejsce w kategorii firm zarządzających realizacją inwestycji oraz 3 pozycję wśród firm projektowych.
 
BEZPIECZNA BUDOWA: PM Group otrzymał nagrodę za utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa na budowie w edycji konkursu w roku 2008 – za udział w projekcie rozbudowy zakładu produkcyjnego Cadbury na Bielanach Wrocławskich oraz specjalne wyróżnienie w edycji 2011 – za udział w projekcie PGW w Komornikach pod Wrocławiem.
 
BUDOWA ROKU: Fabryka firmy Unilever w Katowicach została uhonorowana tytułem “Budowa Roku” w kategorii ”Przemysł” w 2006 roku. PM Group był odpowiedzialny za usługi projektowe i wybór wykonawcy w ramach współpracy z Unilver przy tym projekcie. 
 
BOOK OF LISTS: Coroczny ranking Warsaw Business Journal.  W 2012 roku, PM Group zajął 2 pozycję wśród firm projektowych i 3 w kategorii firm zarządzających realizacją inwestycji w Polsce.
 
Nagroda BPCC 2008 w kategorii “BUSINESS DEVELOPMENT”: w 2008 roku PM Group został doceniony przez Brytyjsko – Polską Izbę Handlową za efektywne wdrażanie strategii rozwoju biznesu w polskim oddziale naszej firmy. W ciągu ponad dziesięcioletniej działalności w Polsce, PM Group stał się jedną z najlepiej rozpoznawanych firm projektowych i zarządzających realizacją inwestycji.
 
GAZELE BIZNESU: PM Group wielokrotnie znajdował się wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w rankingu organizowanym przez dziennik “Puls Biznesu ”.