Strona główna | Sektory | Motoryzacyjny i lotniczy

Kompleksowe usługi projektowe i zarządzania realizacją inwestycji w sektorze motoryzacyjnym i lotniczym

Polska jest największym rynkiem skupiającym producentów i dostawców części dla sektora motoryzacyjnego i lotniczego w Europie Środkowo – Wschodniej. PGW, 3M, AAM, Mando, Autoliv, NSK czy Gates – to tylko wybrane nazwy marek czołowych producentów w sektorze motoryzacyjnym, którzy ulokowali swoje fabryki na terenie Polski.

Bez względu na to, czy planują Państwo budowę nowej fabryki, rozbudowę lub modernizację istniejącego zakładu produkcyjnego, laboratorium badawczo-rozwojowego czy też specjalistycznego centrum inżynieryjnego, PM Group posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wesprzeć Państwa na każdym etapie procesu inwestycyjnego. 

PM Group posiada długoletnie doświadczenie w obsłudze projektów inwestycyjnych w sektorze motoryzacyjnym i lotniczym w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej.

Nasi klienci z tych sektorów specjalizują się w produkcji komponentów takich, jak: szyby samochodowe, systemy kontroli klimatu, systemy różnicowe, poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa, układy hamulcowe, systemy zawieszenia, systemy przekazu napędu i elektronicznego sterowania, jak i innego rodzaju sprzętu i akcesoriów na potrzeby obu sektorów.

Niezależnie od skali i lokalizacji inwestycji, nasi architekci, branżyści, kosztorysanci oraz kierownicy projektów pomogą Państwu zrealizować projekt w terminie i, co ważniejsze, zgodnie z założonym budżetem inwestycji.

Sukces naszej współpracy z klientami wynika z tego, że umiemy pracować w zespołach złożonych z przedstawicieli klientów i naszych kierowników projektów, którzy mają za zadanie dokładnie zrozumieć wymagania naszych partnerów i przekształcić je w oczekiwany efekt końcowy. Ogromnie ważna jest dla nas stała komunikacja z klientem i pozytywne nastawienia do naszej pracy. Sądzimy, że tylko dzięki takiemu podejściu, możemy naszym klientom zaoferować znacznie więcej innowacyjnych rozwiązań projektowych.

Nasze specjalistyczne i kompleksowe usługi projektowe oraz zarządzania realizacją inwestycji dla klientów z sektora motoryzacyjnego i lotniczego obejmują:

  • Projekty pomieszczeń o podwyższonej klasie czystości, zgodnych ze standardami ISO 14644 
  • Zaawansowane systemy wentylacji, klimatyzacji i wymiany powietrza
  • Projekty instalacji mechanicznych odpowiadających wymaganiom pomieszczeń o bodwyższonej klasie czystości 
  • Projekty innych instalacji niezbędnych w zakładach produkcyjnych
  • Projektowanie systemów automatyki i kontroli
  • Kompleksowe wielobranżowe usługi projektowe

Do naszych klientów należą: 3M, AAM, Autoliv, Delphy, EADS, Gates, Mando, NSK Steering Systems i Pittsburgh Glass Works. Nasze usługi świadczymy przy realizacji zarówno niewielkich projektów związanych z modernizacją istniejącego zakładu, jak i przy prowadzonych na dużą skalę przedsięwzięciach związanych z rozbudową funkcjonujących obiektów oraz w ramach współpracy przy nowopowstających zakładach produkcyjnych.