Strona główna | Sektory | Zaawansowanych technologii

Usługi projektowe i zarządzania realizacją inwestycji w sektorze zaawansowanych technologii

PM Group jest wiodącym dostawcą usług projektowych i zarządzania realizacją inwestycji dla Klientów z sektora zaawansowanych technologii w Polsce i innych krajach Europy Środkowo – Wschodniej.

Bez względu na to, czy planują Państwo budowę laboratorium badawczo-rozwojowego, wyspecjalizowanego centrum inżynieryjnego, czy też zakładu produkującego sprzęt elektroniczny, materiały budowlane lub urządzenia i sprzęt AGD, PM Group posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wesprzeć Państwa na każdym etapie procesu inwestycyjnego.  Dla klientów w tym sektorze oferujemy kompleksowe usługi projektowe oraz pełen zakres usług w obszarze zarządzania projektem i doradztwa technicznego.

Nasi klienci z sektora zaawansowanych technologii specjalizują się w produkcji różnego rodzaju sprzętu elektronicznego i ogólnoprzemysłowego, począwszy od telewizorów LCD, przez urządzenia gospodarstwa domowego, po szeroki wybór materiałów budowlanych.

Niezależnie od skali i lokalizacji inwestycji, nasi architekci, branżyści, kosztorysanci oraz kierownicy projektów pomogą Państwu zrealizować projekt w terminie i, co ważniejsze, zgodnie z założonym budżetem inwestycji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji już od fazy projektu koncepcyjnego, aż po końcowy etap przeprowadzenia procedur odbiorowych i oddania obiektu do użytku. W przypadku każdego projektu realizujemy Państwa wymagania wykorzystując naszą wiedzę, długoletnie doświadczenie i zasoby projektowe we wszystkich branżach oraz doświadczenie w zarządzaniu i koordynacji całego procesu inwestycyjnego. 

Nasze specjalistyczne usługi obejmują między innymi: pomoc w wyborze lokalizacji pod planowaną inwestycję, ocenę techniczną działki lub budynku przeznaczonych pod inwestycję, wielobranżowe usługi projektowe, usługi związane z uzyskaniem stosownych pozwoleń i uzgodnień, projekty technologii, projektowanie pomieszczeń o podwyższonej klasie czystości, doradztwo związane z oznakowaniem CE, opracowanie dokumentacji przetargowej, wsparcie w wyborze wykonawców robót i dostawców sprzętu, nadzór nad całościowym procesem realizacji inwestycji, w tym usługi inspektorów nadzoru, a także przeprowadzenie wszelkich procedur odbiorowych na zakończenie procesu inwestycyjnego i pomoc w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie.        

Zastosowanie zrównoważonego projektowania, rozwiązań energooszczędnych, a także efektywnego wykorzystanie energii są kluczowe dla większości naszych klientów. Odpowiadamy na potrzeby rynku i dlatego możemy zaoferować najnowsze rozwiązania projektowe, zgodne z wymogami systemów certyfikacji LEED / BREEAM.

PM Group posiada certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001 oraz certyfikat zarządzania środowiskowego ISO14001.

Nasi klienci w Polsce to między innymi: 3M, Dell, LG Display, Funai, Electrolux, Gates, Harris Lincoln, Zehnder Group i Motorola.