Strona główna | Usługi

Usługi


Usługi PM Group w Polsce

Zespół PM Group posiada odpowiednie kwalifikacje i właściwe kompetencje, które pozwalają zaoferować wsparcie naszym klientom przy realizacji zróżnicowanych projektów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Potrzeby naszych klientów miały znaczący wpływ na rozwój i charakter naszych usług.  W PM Group doświadczeni architekci, inżynierowie i kierownicy projektów, pomagają naszym partnerom w osiągnięciu ich celów inwestycyjnych.

Kompleksowa oferta naszych usług obejmuje między innymi:

Wsparcie klientów przed rozpoczęciem inwestycji poprzez: doradztwo przy wyborze lokalizacji inwestycji i strategiczne planowanie projektu, studia wykonalności i audyty techniczne, uzyskanie niezbędnych pozwoleń i uzgodnień poprzedzających projekt inwestycyjny i opracowanie strategii dla tego procesu.
 

Architektura, masterplan, projektowanie wnętrz, doradztwo urbanistyczne, wizualizacje 3D

Usługi architektoniczne, opracowywanie masterplanów i projektowanie wnętrz stanowią ważny element naszej oferty. Dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, usługi projektowe mogą być częścią pełnego zakresu usług oferowanych przez PM Group lub mogą również stanowić odrębny element oferty. 

W PM Group w Polsce wykonujemy również projekty i wizualizacje 3D, które obejmują m.in. modelowanie i animacje 3D, począwszy od podstawowych schematów do najbardziej kompleksowych projektów z uwzględnieniem technologii, odpowiadających zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.

Wielobranżowe usługi projektowe i usługi doradztwa technicznego  

Zespół projektowy PM Group to ponad 120 projektantów wyspecjalizowanych w branżach, takich jak: architektura, konstrukcje, instalacje mechaniczne i sanitarne, instalacje elektryczne oraz projekty technologii. Zapewniamy usługi projektowe na każdym etapie realizacji inwestycji, od projektu koncepcyjnego i projektu budowlanego, po projekty przetargowe i wykonawcze. Naszym atutem jest dobra koordynacja pracy i stała komunikacja pomiędzy projektantami z różnych branż. Efektem tych działań jest niewątpliwie wysoka jakość usług świadczonych dla naszych klientów.

Wybór wykonawców

Nasz zespół pomoże Państwu wybrać optymalną formę realizacji inwestycji, dopasowaną do potrzeb Państwa projektu. Proponujemy kompleksową obsługę postępowania przetargowego włącznie z przygotowaniem propozycji warunków kontraktowych oraz oszacowaniem budżetu inwestycji. Zespół kosztorysantów tworzą osoby z doświadczeniem w kosztorysowaniu i rozliczaniu inwestycji
co, w połączeniu z bogatą bazą cen ze zrealizowanych inwestycji, stanowi gwarancję rzetelnej wyceny dla każdego etapu realizacji projektu.

Zarządzanie realizacją inwestycji

Nasz doświadczony zespół kierowników ds. realizacji inwestycji i inspektorów nadzoru we wszystkich branżach, zaoferuje Państwu kompleksowe wsparcie na etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, by nasze usługi w tym obszarze odpowiadały Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Zarządzanie realizacją inwestycji może stanowić, zarówno część pełnego wachlarza usług projektowych i nadzoru nad realizacją inwestycji świadczonych przez ekspertów PM Group przy kompleksowej obsłudze inwestycji, jak również może zostać zaoferowane jako niezależna usługa.

Pracę naszych inżynierów wspiera szereg systemów powszechnie stosowanych w branży, jak i opracowanych wewnętrznie przez lata doświadczeń przy realizacji inwestycji dla naszych międzynarodowych klientów. Dzięki temu oferujemy najwyższy standard usług w zakresie kontroli kosztów, procesów przetargowych oraz zarządzania realizacją inwestycji.

Bezpieczeństwo jest nieodłącznym elementem świadczonych przez nas usług w zakresie zarządzania realizacją inwestycji. Zapewnimy najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie realizacji Państwa projektu i zadbamy o to, aby prace były wykonywane przez dobrze przeszkolone zespoły doświadczonych ekspertów, uznanych w kraju i zagranicą.  

Projektowanie i budownictwo zrównoważone

w tym projektowanie "zielonych budynków" i akredytacje związane ze zrównoważonym projektowaniem.

Projektowanie zrównoważone jest wspólnym mianownikiem naszych wszystkich projektów. W przypadku każdego projektu nasi specjaliści stosują najnowsze rozwiązania stosowane przy certyfikacji LEED czy BREEAM oraz założenia budownictwa zrównoważonego, oferując Państwu nowatorskie rozwiązania projektowe, które sprawdzają się w praktyce.

Ocena obiektu pod kątem przygotowania do eksploatacji i procedury odbiorowe obiektów

PM Group specjalizuje się również w usługach związanych z oceną obiektów pod kątem przygotowania do eksploatacji, odbiorów technicznych i certyfikacji, szczególnie dla klientów z sektora biotechnologicznego, urządzeń medycznych oraz sektora spożywczego.

Nasze polskie biura posiadają certyfikację ISO 9001 na świadczenie kompleksowych usług projektowych i zarządzania realizacją inwestycji.
   

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o usługach, które możemy Państwu zaproponować, pod kątem indywidualnych potrzeb Państwa projektu inwestycyjnego, prosimy o kontakt z Moniką Słomką.
 
Monika.Slomka@pmgroup-global.com  
T: +48 22 431 60 00